Evden Eve Nakliyat Şirketi Çolakoğlu

Çolakoğlu Nakliyat Şirketi

Nakliyecilik ve depolama alanında 1959 yılından buyana vermiş olduğumuz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımız neticesinde önemli bir marka haline gelmiş bulunmaktayız. 60 yıllık çalışma hayatımızın bizlere vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde sizlere yüksek standartlı evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri sunmaktayız. Çolakoğlu Nakliyat olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizde profesyonellik çerçevesinden uzaklaşmamakta, %100 müşteri memnuniyeti misyonumuz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Evden eve nakliyat hizmetlerimizi vermiş olduğumuz kurumumuz İstanbul merkezli olup, Kâğıthane semtinde yer almaktadır. Ancak bizler sadece İstanbul içi değil, İstanbul çıkışlı tüm Türkiye illeri için nakliyat hizmeti vermekteyiz. Günümüz koşullarında çalışma şartlarımız, bina yapılarımız ve sağlıklı bir taşınma sürecinin oluşması için nakliye işlemlerinin tecrübeli ve profesyonel hizmet veren kurumlardan alınması sizler için daha sağlıklı ve güvenilir sonuçlar doğuracaktır.

Çolakoğlu Nakliyat olarak bizlerden hizmet almak isterseniz ücretsiz olarak adresinize gelmekte ve keşif gezisi yapmaktayız. Yapılacak olan nakliyat işlemi için en doğru koşulların oluşturulması, taşıma işlemi yapılacak olan eşyaların belirlenmesi ve buna uygun bir fiyat biçilmesi işlemi sonrasında keşif yapan çalışanımız ile gerekli olan prosedürü başlatabilirsiniz. Bizler verdiğimiz tüm işlemlerimizi yasal boyutları ile birlikte yapakta, eksiksiz ve profesyonel içerikli bir hizmet sunmaktayız.

Nakliyat İşlemleri İşleyiş Sürecimiz

Kurumsal bir bünyeye sahip olmamız ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler sağlamamızdan dolayı sizlere şeffaf ve doğru bir hizmet vermekteyiz. Keşif yapılması ardından gerekli olan anlaşmaların sağlanması, koşulların belirlenmesi ile harekete geçmekte ve nakliye işlemi sürecine başlamaktayız. Çolakoğlu Nakliyat olarak İstanbul ilinde evden eve nakliyat ve depolama hizmeti konusunda tercih edilen kaliteli bir kurum olmamızdan dolayı yoğun bir iş çizelgesine sahibiz. Taşıma işleminizin daha öncesinde bizlerle iletişime geçerek randevu almanız sizler için daha net bir tarih verilmesine olanak tanıyacaktır.

Randevulu olarak belirlemiş olduğumuz tarihte gelip, gerekli olan transfer işlemini başlatmaktayız. İstanbul ili gibi trafik sorunları ile nam yapmış bir şehirde trafiği aksatmamak için en doğru ve en etkin noktadan bu nakliye işlemini yapmaktayız. Evlerinizdeki mobilya ve eşyalarınızı çok özenli ve hassas bir şekilde toplayıp, birinci sınıf kalitelide ambalajlarımız ve koruma halılarımız sayesinde hasar oluşturmadan nakliye etmekteyiz.

Süreç işleyişinde tecrübemizin getirdiği avantajları kullanmakta, her odanın eşya ve mobilyalarını araçlarımıza indirme düzenini uygun olarak istif etmekteyiz. Eşya ve mobilyaların boşaltılması esnasında da sorunsuz bir süreç geçirerek, nakliye işlemini tamamlamaktayız.

Çolakoğlu Nakliyat olarak belirli kriterler çerçevesinde nakliye işlemi gerçekleştirmekte, olası tehlikeleri minimize ettikten sonra süreci devam ettirmekteyiz. Yasal yetkilerimiz dâhilinde ev, işyeri gibi alanların eşya nakil işlemini üstlenmekteyiz. Yanıcı madde, silah, bomba, bozulma ihtimali yüksek tüketici ürünleri gibi ürünleri taşıma işlemi konusunda hizmet vermemekteyiz.

Nakliye Güvencemiz ve Fiyatlandırma Politikamız

Nakliye güvencesi olarak kaliteli araç filomuz ve profesyonel çalışan kadromuz sayesinde yüksek güvenlikli bir nakliyat süreci gerçekleştirmekteyiz. Ancak bizden kaynaklı olmayan ve çevresel etmenlerin etkisi ile meydana gelebilecek hasarların önlenmesi için nakliyat sigortası önerisinde bulunmaktayız. Özellikle şehirlerarası nakliyat yaparken bunu kesin olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede olası bir hasarın sizlere ve bizlere olan maliyetini daha düşük hale getirmekteyiz.

Çolakoğlu Nakliyat olarak müşteri merkezli bir hizmet sunduğumuz için sektörde hizmet veren en uygun evden eve nakliyat ve depolama hizmeti sağlayıcısıyız. Sizlerin nakliye işleminde ne kadar eşya taşıyacağınız, nerden nereye taşınacağı, kaçıcı kattan alınıp kaçıcı kata nakil edileceği gibi birçok kriter değerlendirmesinin ardından en uygun fiyat belirlenerek sizlere sunulmaktadır. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.