Kurumsal

[big_text up=”Bosphorus Design”]Hakkımızda[/big_text]

Bosphorus Design firmamız 2013 yılında İstanbul merkezli çalışmalarına başlamıştır. Kuruluşundan bu yana sürekli değişim ve gelişim içinde olmuş olan firmamız, müşteri memnuniyetini merkez alan web çözümleri, web tasarımı, seo hizmetleri, sosyal medya yönetimi gibi çalışmalara imza atmaktadır. En büyük iş ortaklarımız ve değerli parçalarımız olarak siz değerli müşterilerimizi görüyor, sizlerin ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi en iyi şekilde tespit etmeye çalışıyoruz. En doğru zamanda en doğru çözümleri üreterek memnuniyet düzeyinizi en üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.
Faaliyet gösterdiğimiz alan, modern dünyada değişimi ve gelişimi en hızlı olan, her gün yeni çalışma sonuçlarıyla gelişimini devam ettiren bir sektördür. Kalıcı ve başarılı olabilmek için de alandaki yeniliklerin uluslararası seviyede takip edilmesi, her daim güncel kalınması gerekiyor. Firmamız bütün bunların farkında olarak yenilikçi, kaliteli ve dürüst hizmet ilkesini temel almaktadır. En yeni teknolojiler ve uygulamalar firmamızda oldukça kısa sürede hayata geçirilmekte, dinamik kadromuz her zaman daha modern uygulamaları kullanmaktan çekinmemektedir.
On binlerce mutlu müşteri profili ile büyük bir aile olmuş bulunuyor, aile sınırlarımızı sadece İstanbul değil bütün ülkemiz geneline yaymış bulunuyoruz. Bu alanda her biri deneyimli, tecrübeli, profesyonel ve gelişime açık bir kadroyla çalışıyoruz. Personellerimizin tamamı alanlarında eğitim almış ve işin mutfağında yetişmiş kişilerdir. Özveri ve iş disiplinleriyle yeteneklerini birleştirerek ortaya her defasında kusursuz sonuçlar çıkarmakta, beklentilerin üzerinde çalışmalara imza atmayı başarmaktadırlar.

Misyonumuz

Bosphorus Design olarak bilimsel veriler ışığında analizler toparlayarak web sektöründe esnek ve modern yazılım çözümleri sunuyor, müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmetler sağlıyoruz. Bunun için günün her saatinde personellerimizle çalışıyor, çözümlerimizi aksatmadan devam ettiriyoruz. Sürekliliğimizle sektörün en güvenilir firmalarından birisi olarak öne çıkıyoruz.

Vizyonumuz

Web alanında yöntem ve yaklaşımlarımızı sürekli geliştiren, sektörün öncü ve örnek firmalarından birisi olan, kreatif çözümleri ile Türkiye’nin en güvenilir hizmetlerini sunan bir yazılım firması olarak maddi ve manevi kazançlar elde etmeyi misyon ediniyoruz. Başarılarımızı, bilgi ve becerilerimizi müşterilerimizle paylaşarak onların da maddi, manevi kazançlarını arttırmalarını, faaliyet alanlarında en iyi yerlere gelmelerini sağlamayı hedefliyoruz.

Adres: Türkiye / İstanbul / Ataşehir
Telefon:
Çalışma Saatleri: 09:00 – 00:00