Web Tasarım

[image_slide img=”https://www.bosphorusdesign.com/wp-content/uploads/2018/06/web-tasarimi-bosphorus-13.jpg” alt=”web tasarimi”]

Bireysel ve Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal bir işletme veya firma olanın en temel göstergesi bir vitrine sahip olmasıdır. Günümüz teknoloji çağında ise vitrin görevini gören, web sitesidir. Her kurum ve kuruluş için artık lüks olmaktan çıkarak büyük bir gereklilik haline gelen web sitesi, devlet kurumları için çeşitli yasa ve yönetmeliklerle zorunlu dahi olmuştur. Zamanla bütün özel kuruluş ve firmalar için zorunlu tutulacağı da görünen bir gerçektir.
Zorunluluklar dışında bir web sitesi kurumlar ve firmalar için 7/24 açık bir reklam yüzüdür. İnsanların günümüzde ihtiyaçlarının çok büyük bir kısmını internetten karşıladığını, en azından fikir edinmek için kullandıklarını göz önünde bulundurduğumuzda güçlü bir reklam yüzü olacağı aşikârdır. Üstelik kaliteli bir Web Tasarımı sonunda sahip olacağınız web sitesi ile broşür, el ilanları, duvar afişleri gibi klasik reklam unsurlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Bütün bunlar tek seferlik reklam unsurları olur ve büyük masraflar yapılıp emekler harcanarak inşa edilse de her defasında yeniden yapılmaları gerekir. Oysa web sitesi için bunların hiç birisine gerek yoktur. Daima reklam yüzünüz vitrinde durur ve doğaya zarar vermeden, çevre kirliliği oluşturmadan sitemizi dilediğiniz zaman, dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz. Hiçbir ekstra gerektirmeyen bu işlemleri hiçbir sınır tanımadan dünyanın her yerine ulaştırabilir, kurumunuzu, firmanızı yerellikten çıkararak uluslararası ve ulusal düzeye taşıyabilirsiniz.

[image_slide img=”https://www.bosphorusdesign.com/wp-content/uploads/2018/06/bosphorus-design-randevu-talebi.jpg” alt=”web tasarım”]

Avantajlı ve Kullanışlı Web Tasarımı

Yapılan pek çok araştırma göstermiştir ki web sitesi olan bir işletme ve kurum, web sitesi olmayan işletme ve kuruma göre çok daha avantajlı hale gelmektedir. Web sitesi olanlar en az on kat daha fazla müşteriye sahip olurken tanınırlıkları arasındaki fark yüz kata kadar çıkmaktadır. Üstelik web sitesi sahibi olanlar ile olmayanların yıllık reklam giderlerine harcadıkları paralar arasında da çok büyük farklar vardır. Web Tasarımı ve web sitesi tamamen yazılım üzerinden yenilendiği için reklam hazırlamak, tanıtım yapmak, her seferinde yeni reklam ve duyurularla hedef kitle karşısına çıkmak çok daha zahmetsizdir. Üstelik zaman kazandırır. Klasik reklam çalışmalarında tasarım, baskı, dağıtım gibi süreçler büyük zaman gerektirdiği halde web sitesi sayesinde bütün bunlar çok daha kısa sürede tamamlanabilmekte, ışık hızında hedef kitleye ulaşılabilmektedir.
Web sitesi olmayan bir işletme sadece dükkânının sınırları ile kendini kısıtlar ve yıllar geçse de aynı metrekarede kalsa da web sitesi bulunan bir işletme sürekli büyüyebilmektedir. Çünkü reel alanda ürünlerin sergilenmesi için daima belli modeller tercih edilir. Alanı etkili kullanmak için pek çok ürün depoda, raflarda bekletilir. Oysa web sitesinde böyle bir durum söz konusu değildir. İstediğiniz kadar ürünü her zaman sayfanızda bulundurabilir, istediğiniz konseptte hedef kitlenize sergileyebilirsiniz. Bütün bunlar için tek ihtiyacını Web Tasarımı konusunda profesyonel bir işbirlikçi bulmak ve hayalinizdeki web sitesini anlatmaktır.

[image_slide img=”https://www.bosphorusdesign.com/wp-content/uploads/2018/06/web-tasarimi-bosphorus-15.jpg” alt=”web dizayn”]

Kusursuz Uyumluluğa Sahip Web Tasarımı

Firma olarak İstanbul merkezli hizmet versek de tüm Türkiye’ye Web Tasarımı sunuyoruz. Uygulamalarımızda en yeni teknolojileri kullanıyor, kurumsal kimliğinizi en profesyonel şekilde yansıtacak, kaliteli tasarımlara imza atıyoruz. Sektörünüze dair gerekli analizleri, araştırmaları yapıyor, kapsamlı bir analiz sonunda nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini, web sitenizin en iyi yerlere gelmesi için neler yapılası gerektiğini değerlendiriyoruz.
Web Tasarımı uygulamalarımızda web sitelerinizin tüm mobil cihazlarla uyumlu olmasını, bütün tarayıcılarda çalışabilecek esnekliğe sahip olmasını sağlıyoruz. Bu sayede teknolojinin her alanında sitenize ulaşılabiliyor. Arama motoru optimizasyonumuz sayesinde rahatlıkla zirveye oynayabiliyorsunuz. Özel güvenlik fikirlerimiz ile güvenli ve sorunsuz hizmet sağlıyor, hızlı ve güler yüzlü ekibimizce 7/24 sınırsız destek sunuyoruz.